Polska Myśl Narodowa

Witryna Polska Myśl Narodowa stawia sobie za cel tworzenie i popularyzację opracowań na następujące tematy: interes narodowy Polaków w XXI wieku, polska tożsamość narodowa, postawa narodowa (nacjonalizm) kontra pseudopatriotyzm, historia narodu polskiego i jej narodowa wykładnia, ekonomia i zgubny wpływ forsowania neokolonialnego kapitalizmu na losy narodu, kapitalizm neoliberalny a demografia, cenzura i manipulacje socjotechniczne w Internecie. <!– naSSsDkNe6tDO2ACMtRb5IoMRwo –>

Uwagi czytelników

5 responses to “Uwagi czytelników

 1. Polska Akcja Narodowo – Konserwatywna “Ojczyzna” 11 grudnia, 2012 o 2:58 pm

  Zapraszamy na ciekawy wykład i proszę o rozpropagowanie

  facebook.com/events/119446818216051/

  narodowikonserwatysci.wordpress.com/2012/11/30/zaproszenie-na-wyklad/
  ___________________________

  Komentarz Redakcji: Redakcja nie popiera polskich stronnictw rewizjonistycznych i uznaje je za poważne zagrożenie dla dobrosąsiedzkich stosunków z Ukrainą. Podobnie Redakcja nie uznaje roszczeń terytorialnych zgłaszanych wobec Polski przez środowiska postbanderowskich szowinistów ukraińskich bądź kryptohitlerowców spod znaku BdV E. Steinbach czy Powiernictwa Pruskiego R. Pavelki. Polskie granice – zarówno te na wschodzie jak i te na zachodzie Redakcja uważa za niepodważalne. Czytelnikom zwracamy uwagę na fragment linkowanego zaproszenia:
  ======
  Pan Marcin Hałaś
  autor książki
  “Oddajcie nam Lwów”
  na zaproszenie naszego Stowarzyszenia wygłosi wykład na temat: “Wpływ amputacji kultury Kresów Wschodnich na stan tożsamości narodowej współczesnych Polaków”
  ======
  Po wymianie ludności i przesiedleniach dawne Kresy Wschodnie utraciły polski charakter – a ich ewentualna (i niemożliwa politycznie) inkorporacja do Polski byłaby równoważna z włączeniem do Polski bardzo wrogo nastawionej do Polaków mniejszości ukraińskiej. Doprowadziłoby to do wojny partyzanckiej lub ruchów odśrodkowych porównywalnych z tym, co miało miejsce w Kosowie. Przesiedlenia ludności po II wojnie światowej stworzyły zupełnie inną sytuację polityczno-etniczną i polskie środowiska patriotyczne powinny dogonić czasy, w których funkcjonują, zamiast tkwić mentalnie w czasach II RP.
 2. Raf 12 kwietnia, 2014 o 7:17 pm

  Dlaczego nie można przedrukować artykułów? Jak chcecie dotrzeć do ludzi bez dostępu do internetu skoro nie można nawet zrobić przedruku?

  • Redakcja PMN 12 kwietnia, 2014 o 7:31 pm

   Dlaczego nie można przedrukować artykułów?
   Pod pojęciem przedruku rozumiemy opublikowanie tekstu na innej stronie internetowej – a nie wydrukowanie go na papierze na prywatny użytek. Jest kilka powodów, dla których na przedruki części tekstów nie wyrażamy zgody. Po pierwsze w ten sposób dyskusja toczy się w jednym miejscu, czytelnik może poznać wszystkie komentarze, wszystkie przemyślenia nt. tekstu. Po drugie przedruki powodują spadek tekstu w wynikach wyszukiwania, więc mniej osób do niego dotrze – 80% osób trafiających na naszą stronę trafia tu z wyszukiwarek internetowych. Po trzecie czytelnik zaglądający na tą stronę ma szansę zainteresować się innymi tekstami na PMN. Po czwarte, nasze teksty były przedrukowywane bez zachowania formatu tekstu, z popsutymi linkami wewnętrznymi.
   Każdy zainteresowany popularyzacją naszych tekstów może zamieścić linki i recenzję z odsyłaczem na naszą stronę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: