Polska Myśl Narodowa

Witryna Polska Myśl Narodowa stawia sobie za cel tworzenie i popularyzację opracowań na następujące tematy: interes narodowy Polaków w XXI wieku, polska tożsamość narodowa, postawa narodowa (nacjonalizm) kontra pseudopatriotyzm, historia narodu polskiego i jej narodowa wykładnia, ekonomia i zgubny wpływ forsowania neokolonialnego kapitalizmu na losy narodu, kapitalizm neoliberalny a demografia, cenzura i manipulacje socjotechniczne w Internecie. <!– naSSsDkNe6tDO2ACMtRb5IoMRwo –>

Polska Myśl Narodowa

Strona ma na celu zebranie rozproszonych po wielu forach i blogach tekstów o charakterze narodowym i społeczno-ekonomicznym.  Szczególnie istotne są dwa aspekty – ocalenie artykułów przed zniszczeniem w razie likwidacji forum/bloga – oraz udostępnienie szerszej publiczności tekstów z zamkniętych for dyskusyjnych. Na stronie są zamieszczane również nowe, nie publikowane w innych serwisach teksty.

Kontakt: proszę o komentowanie poniżej – podanie adresu email i krótką informację, w jakiej sprawie chcecie się Państwo skontaktować. Komentarze do tego tekstu nie będą widoczne publicznie. Odpowiedź może nastąpić z kilkudniowym opóźnieniem.

Administratorom stron zainteresowanym wymianą linków lub popularyzacją witryny Polska Myśl Narodowa polecamy bannery:

2 responses to “Polska Myśl Narodowa

  1. Kasztelan 4 listopada, 2013 o 10:45 pm

    Proszę poprawić tytuł tego wpisu. W tytule jest „…Marodowa”.
    Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: